Our Life już

Our Life

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Our Life już niedługo! (dawniej PLAY2LIFE)

#1 2019-07-29 12:01:33

bogdan
RCON
Dołączył: 2019-01-11
Liczba postów: 1,345
TEST: tak
Windows 7Firefox 68.0

Rekrutacja na Moderatora Otwarta!

Cześć! Chciałbym cię poinformować że właśnie ruszyła PIERWSZA rekrutacja na moderatora. Jeżeli jesteś gotów aby przyjąć te posadę to napisz podanie poniżej mamy wzór.
Należy go wypełnić. Podania piszemy pod postem.


Imię:

Wiek:

UID:

Serial:

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?

Opisz krótko siebie i swój charakter(minimum 3zdania):

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?:

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:

Czy byłeś karany na serwerze? Tak/Nie:

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:

Czy mógł byś wspomóc pieniężnie serwer jeżeli będzie potrzeba?:

Administracja RCON

Offline

#2 2019-07-29 12:06:34

kapi_255
Użytkownik
Dołączył: 2019-07-27
Liczba postów: 7
Windows 7Chrome 75.0.3770.142

Odp: Rekrutacja na Moderatora Otwarta!

Imię:Kacper

Wiek:14

UID:18

Serial: D8A56DC77B9B5B042B0D765FF84D3EF3

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? nie

Opisz krótko siebie i swój charakter(minimum 3zdania): jestem spkojnym pomagającym graczem lubię pomagać

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? tak na cash life

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: nie

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: nie nigdy

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: np zlot aut albo live na moim kanale i nagrody do wygrania

Czy byłeś karany na serwerze? Tak/Nie: nie

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? duzo

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: jestem uczciwy nie oszukuje szanuje inncyh

Czy mógł byś wspomóc pieniężnie serwer?: tak

Offline

#3 2019-07-29 12:18:16

Mrhubi2
Moderator
Dołączył: 2019-07-28
Liczba postów: 6
WindowsChrome 74.0.3729.169

Odp: Rekrutacja na Moderatora Otwarta!

Imię:Hubert

Wiek:15lat

UID:27

Serial:A4E43F778E9BA05E251A2B4E7FAOA334

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?nIE

Opisz krótko siebie i swój charakter(minimum 3zdania):No jestem  miłym i sympatycznym człowiekiem lubię każdemu pomagać jestem spokojny na wszystko reaguje z wielkim  spokojem nie wybucham złością i bardzo sanuję drugą osobę

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak mam

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:Nie nigdy w życiu

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?:Nie ani razu

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Mam pomysł taki żeby zrobić zlot starych samochodów i za najlepiej wyglądający klasyk osoba może dostać niespodziankę

Czy byłeś karany na serwerze? Tak/Nie:Nie

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?2/3

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Ponieważ chcę pomagać innym w potrzebie kiedy ktoś jej wymaga i być aktywny w eventach
Czy mógł byś wspomóc pieniężnie serwer jeżeli będzie potrzeba?:Tak

Offline

#4 2019-07-29 13:30:51

Bleader
PSP
Dołączył: 2019-07-28
Liczba postów: 4
Windows 7Chrome 75.0.3770.142

Odp: Rekrutacja na Moderatora Otwarta!

Imię: Maciej

Wiek: 15

UID: 11

Serial: CBB95E9A45CBF2DE687CFB06534AD6A1

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? nie

Opisz krótko siebie i swój charakter(minimum 3zdania): mam na imie,Maciej jestem miły,lubie pomgać innym

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?tak

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?:Nie

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?:Nie

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Derby-spychanie sie autami kto ostatni zostanie wygyrwa

Czy byłeś karany na serwerze? Tak/Nie:Nie

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?4-6h

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Myśle ze sobie poradze znam komendy lubie pomagać graczą i szanuje innych graczy

Czy mógł byś wspomóc pieniężnie serwer jeżeli będzie potrzeba?:tak

Offline

#5 2019-07-29 13:37:35

gosia1298
Moderator
Dołączył: 2019-07-29
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 68.0

Odp: Rekrutacja na Moderatora Otwarta!

Imię: Gosia

Wiek:16

UID: 6

Serial: 7F88539E329E0FD84D2FBFF8BC74DD43

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie cierpię na dysleksję ani dysgrafię.

Opisz krótko siebie i swój charakter(minimum 3zdania): Witam! Mam na imię Gosia. Jestem miłą, pomocną i i towarzyską osobą. Szybko się uczę nowych rzeczy. Bardzo lubię pomagać innym ludziom. Potwierzone mi zadania wykonuje najlepiej jak potrafię i nie utrudniam pracy innym graczom.

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Niestety nie mam, dlatego chciałabym spróbować właśnie tutaj [dblpt])

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie spamuje. Raz zdarzyło mi się obrazić jedną osobę po wpływem emocji.

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: Nie zdarzyło mi się przeszkadzać, ani utrudniać pracy administracji na eventach.

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Zbieranie różnego rodzaju rzeczy np. prezentów i za to otrzymujemy pieniądze lub też pytanka.

Czy byłeś karany na serwerze? Tak/Nie: Niestety byłam karana na początku serwera, gdy jeszcze go nie znałam i nie wiedziałam co i jak [dblpt][slash] Teraz zachowuję się wzorowo, nie utrudniam gry ninnym i staram się być pomocna.

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? Myślę, że tak od 2 do 6 godzin dziennie.

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia. Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Będzie to dla mnie zaszczyt pracować z wami.
Jestem pewna, że gdy się dostanę poświęcę dużo czasu na przebywanie na randze i podołam powierzonym mi zadaniom.

Czy mógł byś wspomóc pieniężnie serwer jeżeli będzie potrzeba?: Gdy będzie taka potrzeba na pewno wspomogę o ile będę mogła.

Ostatnio edytowany przez gosia1298 (2019-07-29 13:39:41)

Offline

#6 2019-07-29 14:08:37

Kavka
Użytkownik
Dołączył: 2019-07-29
Liczba postów: 2
WindowsChrome 75.0.3770.142

Odp: Rekrutacja na Moderatora Otwarta!

Imię: Adam

Wiek: 16 lat.

UID: 3

Serial: 362D2253DEBCDB19937D8F985FF88CB2

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie cierpię.

Opisz krótko siebie i swój charakter(minimum 3zdania): Nazywam się Adam mam 16 lat, po wakacjach będę uczęszczał do pierwszej klasy Technikum o profilu informatycznym. Interesuję się sportem, motoryzacją oraz gastronomią. Jestem osobom , pomocną, cierpliwą , oraz dążącą do danego celu, gdy chcę coś osiągnąć. W wolnym czasie gram w gry komputerowe, lub spędzam czas ze znajomymi.

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Tak posiadam doświadczenie, otóż byłem administratorem przez długi okres czasu, lecz już ten serwer nie istnieje.

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie, i nie mam takiego zamiaru.

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: Nie.

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Mam na myśli dwa eventy, jeden z nich jest "parkour", lecz trzeba byłoby z mapować mapkę, i potem go organizować. Drugi event na mojej myśli jest "berek" pojazdami, który odbywał by się na lotnisku, i organizator po prostu strzelał by bronią palną np. "Bazuką", więc myślę że mój pomysł się spodobał, i ma on jakiś sens.

Czy byłeś karany na serwerze? Nie.

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? 3/5h

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Przede wszystkim posiadam dość sporę doświadczenie na randze moderatora, znam osobiście sporo komendy, a raczej wszystkie podstawowe które są dostępne. Od siebie ranga moderatora wiążę się z wielkim wyzwaniem, a osobiście lubię wyzwania i nie boję się porażek. W roli moderatora gdybym pełnił takie stanowiska, dla graczy organizował bym co jakiś czas różne eventy, oraz pomagał bym wszystkim graczom, którzy ode mnie by potrzebowali owej pomocy. Więc myślę że warto mi zaufać na takim stanowisku, na pewno nikogo nie zawiodę, Pozdrawiam [dblpt]D

Czy mógł byś wspomóc pieniężnie serwer jeżeli będzie potrzeba?: Gdyby była taka potrzeba, to jak najbardziej.

Offline

#7 2019-07-29 18:32:38

BartuS2
SAPD
Skąd: DALEKO
Dołączył: 2019-07-27
Liczba postów: 2
WindowsFirefox 68.0

Odp: Rekrutacja na Moderatora Otwarta!

Imię:Bartek

Wiek:14

UID:12

Serial:D3BEA752FFB1FA6A5BBDC490109EE7A1

Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię?:Nie

Opisz krótko siebie i swój charakter(minimum 3zdania):Mam na imię Bartek. Mam 14 lat. Lubię grać w gry komputerowe (GTA V, GTA MTA, Farming Simulator 17), oraz jazdę rowerem.Na co dzień próbuje pomagać rodzicom i innym z rodziny. Próbuję być zawsze miły ale są takie momenty że trzeba wybuchnąć "złością".

Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach?"Nie, nigdy nie byłem moderatorem ani supporterem na jakimś serwerze. Ale myślę ze dam radę zostać moderatorem na serwerze. Oczywiście bym pomagał graczom [dblpt])

Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie

Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: Nie

Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go:Niestety nie mam żadnego pomysłu na kreatywny event ;(

Czy byłeś karany na serwerze? Tak/Nie: Nie

Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?Mógłbym poświęcić dziennie ok. 4-5h

Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę:Ponieważ chciałbym się pokazać z dobrej strony. Chętnie pomagałbym graczom. NAJWAŻNIEJSZE: Byłbym uczciwy dla graczy Próbowałbym organizować prawie codziennie eventy. Chciałbym chociaż raz zostać moderatorem na jakimś serwerze

Czy mógł byś wspomóc pieniężnie serwer jeżeli będzie potrzeba?: TAK


Kiedy za dużo grałeś w GTA SAN ANDREAS
NOC:
giphy.gif
HELP ME!

Offline

#8 2019-07-29 18:57:11

Pawelek
Moderator
Dołączył: 2019-07-29
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 75.0.3770.142

Odp: Rekrutacja na Moderatora Otwarta!

Imię: Paweł
Wiek: 15
UID: 45
Serial: C4E89BBAE7F0290F21C7D7397C037752
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter(minimum 3zdania): Jestem pan Paweł. Mam 15 lat, i od 1 września idę do technikum. Moje zainteresowania do piłka nożna, gra na komputerze, ale także samochody. To właśnie z samochodami wiążę swoją przyszłość. Często wychodzę wieczorami ze znajomymi na jakieś spotkanie.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Gram w mta 6 lat, i wiele razy byłem RCONEM, modem, adminem umiem bardzo dużo. Potrafię opanować każdą sytuację na serwerze.
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)?: Nie, nie lubie ludzi które przeszkadzają innym w rozgrywce.
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów?: Jak już napisałem na górze, nie lubie takich osób, i nie, nie przeszkadzałem.
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Mam ich wiele, ale opisze jeden z nich. Jeśli jest na serwerze taki plugin, że można zostawić walizkę z pieniędzmi, to zostawiał bym w jakimś miejscu, dał troszke wskazówek graczą, i kto pierwszy znajdzie otrzymuje pieniądze które są w walizce.
Czy byłeś karany na serwerze? Tak/Nie: Nie
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? 10 h
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Myślę że moje doświadczenie na tej randze pomoże w rozwinięciu serwera. Potrafię dużo, a czego nie umiem to szybko staram się tego nauczyć. Jestem kulturalny i opanowany, ciężko wyprowadzić mnie z równowagi. Staram się pomagać graczom jak tylko potrafię. Jeśli się na czymś skupiam to kończe to, a nie mówie "ktoś inny toz robi bo nie umiem".
Czy mógł byś wspomóc pieniężnie serwer jeżeli będzie potrzeba?: Jeśli będzie trzeba jasne że pomoge [dblpt]D

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Our Life

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
skill4u - statelife - matcom - manmisja - bubleelit