Our Life już

Our Life

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Our Life już niedługo! (dawniej PLAY2LIFE)

#1 2019-07-29 11:42:44

Mrhubi2
Moderator
Dołączył: 2019-07-28
Liczba postów: 6
WindowsChrome 74.0.3729.169

Rekrutacja SAPD

Cześć dzisiaj otwieram rekrutacje do SAPD
Wszystkie zgłoszenia proszę pisać pod tym postem

A TUTAJ MACIE SZKIC DO REKRUTACJI


Imię

Wiek:

UID:

Czy posiadasz Discorda? Tak/nie:

Czy posiadasz mikrofon? Tak/nie:

Czy miałeś już styczność z tą frakcją?:

Oceń swoje RP w skali od 1-10:

Ile czasu możesz poświęcić na bycie aktywnym we frakcji?:

Czy posiadasz jakieś doświadczenie związane z frakcją SAPD?:

Coś o sobie:

Dlaczego akurat ty?:

Offline

#2 2019-07-29 14:20:40

gosia1298
Moderator
Dołączył: 2019-07-29
Liczba postów: 2
WindowsChrome 75.0.3770.142

Odp: Rekrutacja SAPD

Imię: Gosia

Wiek:16

UID: 6

Czy posiadasz Discorda: Tak, na telefonie

Czy posiadasz mikrofon: Tak, w telefonie mam mikrofon

Czy miałeś juz styczność z tą frakcją?: Niestety nie

Oceń swoje rp w skali od 1-10: Myślę,że około 7

Ile czasu możesz poświęcić na bycie aktywnym we frakcji?: Sądzę, że od 2 do 6 może więcej godzin dziennie


Coś o sobie: Hej! Nazywam się Gosia. Jestem miła,towarzyska i pomocna. Szybko się uczę nowych rzeczy. Bardzo lubię pomagać i uszczęśliwiać innych ludzi. Potwierzone mi zadania wykonuje najlepiej jak potrafię i nie utrudniam gry innym graczom

Czy posiadasz jakieś doświadczenie związane z frakcją SAPD?: Niestety nie miałam, ale szybko się nauczę wszystkiego co trzeba.


Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? Myślę, że tak od 2 do 6 godzin dziennie.

Dlaczego akurat ty?: Myślę, że sprawiłoby mi to ogromną radość, że mogłabym nabyć nowe doświadczenie. Jestem bardzo aktywna więc często bym mogła pomagać innym [sred])

Offline

#3 2019-07-29 15:46:43

BartuS2
SAPD
Skąd: DALEKO
Dołączył: 2019-07-27
Liczba postów: 2
WindowsFirefox 68.0

Odp: Rekrutacja SAPD

Imię:Bartek

Wiek:14

UID:12

Czy posiadasz Discorda? Tak/nie:Tak posiadam.

Czy posiadasz mikrofon? Tak/nie:Nie, nie posiadam mikrofonu

Czy miałeś już styczność z tą frakcją?:Tak miałem.

Oceń swoje RP w skali od 1-10:Trudno określić swoje rp w dodatku w skali od 1-10. Jakbym miał określić swoje rp to ocenił bym je na 6,5/10

Ile czasu możesz poświęcić na bycie aktywnym we frakcji?:Zależy... Ale myślę że 2-4h dam radę [sred])

Czy posiadasz jakieś doświadczenie związane z frakcją SAPD?:Tak, posiadam doświadczenie z SAPD. Byłem nawet kiedyś szkoleniowcem SAPD.

Coś o sobie:Mam na imię Bartek. Mam 14 lat. Lubię grać w gry komputerowe (GTA V, GTA MTA, Farming Simulator 17), oraz jazdę rowerem. Oczywiście próbuję być miły ale są takie momenty że kogoś trzeba ostro powyzywać.

Dlaczego akurat ty?:Myślę że dobrze będę się sprawdzał w SAPD. Znam kody radiowe i inne tam rzeczy związane z SAPD. Tylko z kodami radiowymi wypada różnię... na (prawie) każdym są inne albo w innej kolejności. Oczywiście słuchałbym się wyższych rang. [dblpt])
(PS. jak popełniłem jakiś błąd ortograficzny w podaniu to nie czepiajcie się .-.)


Kiedy za dużo grałeś w GTA SAN ANDREAS
NOC:
giphy.gif
HELP ME!

Offline

#4 2019-07-29 16:53:39

Mrhubi2
Moderator
Dołączył: 2019-07-28
Liczba postów: 6
WindowsChrome 74.0.3729.169

Odp: Rekrutacja SAPD

OSOBY PRZYJĘTE DO SAPD
                                                                                                                 -gosia1298
                                                                                                                 -BartuS2
                                                                                                         OSOBOM GRATULUJĘ I ZAPRASZAM NA KOMISARIAT POLICJI 
                                                                                                           W SPRAWIE SZKOLEŃ
Wątek zostaje zamkniety

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Our Life

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
skill4u - manmisja - xprojectblock - dawidowski - bpr15